Hong Kong Jewellery Show je pravdepodobne najväčšia svetová výstava zlatých a strieborných šperkov a bižutérie. Prezentuje aktuálne svetové trendy a nové prvky dizajnu. Výstava zahrňuje starožitné šperky, značkové hodinky, značkové šperky zo zlata, striebra a platiny, jadeitové šperky a doplňky. Okrem šperkov tu nájdete obalové materiály, technológie a náradie pre výrobu šperkov. Predstavia sa rôzne časopisy so šperkami a medzinárodne asociácie.

Súčasne prebieha výstava Hong Kong Diamond, Gem & Pearl, ktorá je zameraná na obchodné aktivity a výrobu šperkov z perál a drahokamov. Výstava sa venuje aj polotovarom pre výrobu šperkov a poskytuje odborné poradenstvo v oblasti kvality drahokamov.

Hong Kong svojou významnou polohou a skvelým servisom pre turistov a obchodníkov privítal na výstave 76 000 odborníkov zo 140 krajín celého sveta. Obidve akcie organizuje Hong Kong Trade Development Council (HKTDC).

Časopis Šperk&Móda júl 2017

Časopis Šperk&Móda júl 2017

V júli vyšlo nové číslo módneho časopisu Šperk&Móda. V časopise nájdete rozhovor a fotografie so speváčkou a herečkou s Annou Juliou Slováčkovou, herečkou a moderátorkou Lenkou Vacvalovou a herečkou Patríciou Solaříkovou. Celý projekt vznikol v spolupráci s...

Moody earings alebo náladové náušnice

Moody earings alebo náladové náušnice

Nezáleží či dávate prednosť dlhým visiacim, extra farebným alebo kruhovým náušniciam inšpirovanými 90. rokmi. V móde sú výrazné náušnice, ktoré by rozhodne nemali chýbať vo vašej šperkovnici. Ak sa bojíte, že ju neviete správne nosiť a zladiť s oblečením, potom sa...