[et_pb_section bb_built=”1″ admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” background_size=”initial”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text background_layout=”light” text_orientation=”left” border_style=”solid” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” background_size=”initial” _builder_version=”3.0.64″]

Tradičná výstava VICENZAORO prebehla od 20. do 25. januára 2017 v Taliansku vo Vicenze. Bola to prvá tohtoročná udalosť v medzinárodnom kalendári významných výstav šperkov. Výstava umožnila vystavovateľom a návštevníkom prezentovať nové kolekcie moderných šperkov, nové trendy a dizajn šperkov na rok 2017.

Súčasne s výstavou VICENZAORO sa konala výstava T-Gold, na ktorej sa predstavili najnovšie technológie a smery, týkajúce sa výroby šperkov v high-tech oblasti moderného dizajnu. Súčasťou výstavy boli workshopy pre výrobcov a obchodníkov so šperkami z celého sveta. Workshopy poskytli priestor pre zdieľanie informácií z oboru. Stretli sa tu obchodníci so zlatom i striebrom na lokálnej i medzinárodnej úrovni.

Januárová VICENZAORO

S bohatým programom, účasťou spoločností a návštevníkov z celého sveta je najvýznamnejšou udalosťou v oblasti šperkov na začiatku roka 2017.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”on” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off” global_module=”2604″][et_pb_row global_parent=”2604″][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_divider global_parent=”2604″ _builder_version=”3.0.53″ show_divider=”off” divider_position=”top” height=”30″ hide_on_mobile=”off” disabled=”off” disabled_on=”||on” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” background_size=”initial” /][et_pb_button global_parent=”2604″ button_url=”https://modesi.sk/blog-moderni-sperky-modesi/” url_new_window=”off” button_text=”Další články o špercích a designu” button_alignment=”center” background_layout=”light” disabled=”off” disabled_on=”off||” custom_button=”off” button_letter_spacing=”0″ button_use_icon=”default” button_icon_placement=”right” button_on_hover=”on” button_border_radius_hover=”0″ button_letter_spacing_hover=”0″ background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” background_size=”initial” /][et_pb_divider global_parent=”2604″ show_divider=”on” color=”#b40000″ divider_style=”solid” divider_position=”center” hide_on_mobile=”off” height=”10″ _builder_version=”3.0.53″ /][et_pb_blog global_parent=”2604″ fullwidth=”off” posts_number=”3″ include_categories=”100,152,149,150,101,148,145,103,104,102,99″ show_thumbnail=”on” show_content=”off” show_more=”off” show_author=”on” show_date=”on” show_categories=”on” show_comments=”off” show_pagination=”off” offset_number=”0″ use_overlay=”off” background_layout=”light” use_dropshadow=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off”][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_divider _builder_version=”3.0.53″ show_divider=”on” color=”#b40000″ divider_position=”center” height=”30″ hide_on_mobile=”on” /][et_pb_shop _builder_version=”3.0.53″ type=”recent” include_categories=”stribrne-nausnice-modesi” columns_number=”0″ orderby=”price” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]