Tradičná výstava VICENZAORO prebehla od 20. do 25. januára 2017 v Taliansku vo Vicenze. Bola to prvá tohtoročná udalosť v medzinárodnom kalendári významných výstav šperkov. Výstava umožnila vystavovateľom a návštevníkom prezentovať nové kolekcie moderných šperkov, nové trendy a dizajn šperkov na rok 2017.

Súčasne s výstavou VICENZAORO sa konala výstava T-Gold, na ktorej sa predstavili najnovšie technológie a smery, týkajúce sa výroby šperkov v high-tech oblasti moderného dizajnu. Súčasťou výstavy boli workshopy pre výrobcov a obchodníkov so šperkami z celého sveta. Workshopy poskytli priestor pre zdieľanie informácií z oboru. Stretli sa tu obchodníci so zlatom i striebrom na lokálnej i medzinárodnej úrovni.

Januárová VICENZAORO

S bohatým programom, účasťou spoločností a návštevníkov z celého sveta je najvýznamnejšou udalosťou v oblasti šperkov na začiatku roka 2017.

Časopis Šperk&Móda júl 2017

Časopis Šperk&Móda júl 2017

V júli vyšlo nové číslo módneho časopisu Šperk&Móda. V časopise nájdete rozhovor a fotografie so speváčkou a herečkou s Annou Juliou Slováčkovou, herečkou a moderátorkou Lenkou Vacvalovou a herečkou Patríciou Solaříkovou. Celý projekt vznikol v spolupráci s...

Moody earings alebo náladové náušnice

Moody earings alebo náladové náušnice

Nezáleží či dávate prednosť dlhým visiacim, extra farebným alebo kruhovým náušniciam inšpirovanými 90. rokmi. V móde sú výrazné náušnice, ktoré by rozhodne nemali chýbať vo vašej šperkovnici. Ak sa bojíte, že ju neviete správne nosiť a zladiť s oblečením, potom sa...