Kedy bude tovar doručený?

V prípade, že je tovar z Vašej objednávky na sklade, posielame ho obratom v deň objednania, alebo nasledujúci pracovný deň. To znamená, že doma ho budete mať väčšinou nasledujúci pracovný deň. Šperky balíme do špeciálnej plastovej obálky a zasielame ako ceninu. Pri prevzatí si nezabudnite pripraviť preukaz totožnosti.

Pokiaľ Vám tovar behom 2-3 pracovných dní nedorazí, alebo nenájdete v poštovej schránke oznámenie o doručení zásielky, neváhajte nás kontaktovať na emailovej adrese obchod@modesi.sk. Poskytneme Vám podacie číslo zásielky alebo kontakt na kuriéra.

Objednávky prijaté počas víkendu alebo štátneho sviatku vybavujeme nasledujúci pracovný deň.

 

Môžem šperky MODESI kúpiť v obchode?

Áno môžete. Na stránke PREDAJNE nájdete zoznam a podľa mapy vyhľadáte najbližšieho certifikovaného predajcu šperkov MODESI. Pokiaľ v predajni nebude požadovaný model alebo Vám nepadne veľkosť prsteňu, požiadajte obchodníka, ktorý Vám model či veľkosť objedná z centrálneho skladu.

Predajne šperkov MODESI nájdete vo väčšine veľkých miest. Najviac predajní sa nachádza v Prahe. V krajských mestách nájdete minimálne jednu predajňu. Pokiaľ Vaša obľúbená predajňa šperkov nemá požadovaný model, obráťte sa prosím na vedúceho predajne alebo priamo na nás.

 

Rada by som si objednala väčší počet položiek. Ponúkate výhodnějšie ceny?

Áno. Pre firmy i jednotlivcov ponúkame za odber 5 a viac kusov zľavy. Pre obchodníkov máme šperky za veľkoobchodné podmienky. Prosím kontaktujte nás na emailovej adrese obchod@modesi.sk.

Povrchová úprava šperkov

Šperky MODESI sú vyrobené zo striebra rýdzosti 925. Striebro je chránené povrchovou úpravou z rhodia (strieborná farba), zlata (žlté alebo ružové zlato) alebo luthenia (čierna farba).

Rýdzosť šperkov

Šperky MODESI majú rýdzosť 925 v súlade s puncovním úradom. Rýdzosť uvádza a garantuje výrobca a je určená pomocou chemickej analýzy puncového úradu či spektrálneho rozboru. Čistota striebra uvádza koľko striebra daný kov obsahuje. Najčastejším je rýdzosť striebra 925 (využíva sa pre klenoty a v šperkárstve). Znamená to, že šperky a klenoty označené puncovým číslom 925 obsahujú 92,5% striebra a 7,5% sú doplňkové kovy zvyšujúce pevnosť šperku.

 

Ako mám postupovať pri reklamácii?

Reklamáciu vybavíte na mieste nákupu. Navštívte predajňu a reklamujte tovar. V prípade nákupu z eshopu sa obráťte na príslušný internetový obchod. Pokiaľ ste tovar kúpili na stránke www.modesi.sk, pošlite reklamovaný tovar na adresu spoločnosti TORAJA s.r.o., Výstaviště 1, 647 00  Brno.

Reklamáciu môžete vybaviť na základe faktúry, dodacieho listu alebo pokladničného dokladu. Pokiaľ budete tovar zasielať poštou, priložte prosím doklad o nákupu, adresu, telefónny kontakt a email. Zásielku neposielajte na dobierku.

Podľa “§ 18 ods. 4 zákona ČR o ochraně spotřebitelu” vybavenie reklamácie nesmie trvať dlhšie ako 30 dní. Naše reklamačné oddelenie vás v prípade potreby bude kontaktovať.