[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.64″ background_layout=”light” text_orientation=”left” border_style=”solid”]

Na svete nenájdete dvoch rovnakých ľudí. Každý z nás je originál. Neuchopiteľný, tajomný, vlastným životným príbehom, poslaním, láskami, trápením i radosťou. Jedinečnou, prirodzenou, výnimočnou a milovanou túži byť každý žena. Dospievajúce dievča, mladá slečna, či elegantná dáma stredného veku. Jednou z nich ste aj vy.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text _builder_version=”3.0.64″ background_layout=”light” text_orientation=”left” border_style=”solid”]

Náušnice so zirkónom od MODESI boli stvorené, aby podtrhli podmanivú, neopakovateľnú a vzrušujúcu krásu ženskej tváre. Štyri kolekcie, ktoré nájdete v našom e-shopu, potešia svojim rozmanitým štýlom, špičkovou kvalitou a v neposlednom rade svojou originalitou.

Stavte na niektoré luxusné a jemné náušnice z radu EXCLUSIVE Collection, v ktorých sú umiestnené drobné syntetické zirkóny. Ak vás láka niečo výraznejšie, zvoľte náušnice vo tvare kruhu s väčším množstvom jemných kamienkov.

Rada MODERN Collection vám prináša neotrepané riešenie pre každú príležitosť. Na návštevu priateľa, do kaviarne, divadla či kina, tieto náušnice budú vždy vašim neodolateľným spoločníkom. V kolekcii nájdete napr. aj visiace náušnice s väčšími kamienkami tyrkysovej, ružovej alebo rubínovej farby. Vybrať si môžete aj zo spôsobu ich zapínania: klasické, na šróbovanie alebo tzv. puzetky.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_image _builder_version=”3.0.62″ src=”https://modesi.sk/wp-content/uploads/M23040-Earring.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” sticky=”off” align=”center” always_center_on_mobile=”on” border_style=”solid” force_fullwidth=”off” url=”https://modesi.sk/obchod/nausnice-modesi-m23040/” /][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_image _builder_version=”3.0.62″ src=”https://modesi.sk/wp-content/uploads/Náušnice-MODESI-M21089-Earring.jpg” show_in_lightbox=”off” url=”https://modesi.sk/obchod/nausnice-modesi-m21089/” url_new_window=”off” use_overlay=”off” sticky=”off” align=”center” always_center_on_mobile=”on” border_style=”solid” force_fullwidth=”off” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text _builder_version=”3.0.64″ background_layout=”light” text_orientation=”left” border_style=”solid”]

Žena, ktorá sa rozhodne pre náušnice so zirkónom z radu SILVER&ROSE Collection, sa stane ozdobou každej spoločenskej udalosti. Šperky, ktorých nadčasový dizajn vychádza z kombinácie striebra a zirkónu a boli vytvorené technológiou pozlátenia pomocou ružového zlata (rose plated), nevšednú. Nech už si vyberiete kruhové, v tvare tyčinky alebo kruh so striebornými a pozlátenými prvkami, vaše okolie vždy uchvátite prirodzenou krásou a vkusom.

Náušnice PEARL Collection, ako aj názov napovedá, sa odlišuje od ostatných použitím čiernych alebo bielych syntetických perál. Sú oslavou prirodzenej ženskosti, pôvabu a elegancie. Možno práve tieto nežné klenoty očaria vášho vyvoleného.

 

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_text _builder_version=”3.0.64″ background_layout=”light” text_orientation=”left” border_style=”solid”]

Náušnice so zirkónmi z e-shopu MODESI vznikajú pod dohľadom skúsených odborníkov pomocou najmodernejšej počítačovej technológie v 3D prostredí. Pre zvýšenie lesku sú pokryté tenkou vrstvou ródia.

Objavte náušnice so zirkónom od MODESI. Poznajte ručne písaný príbeh majstra tradičného remesla. Príbeh, v ktorom hlavnými postavami sú krása, umenie a dôslednosť. Príbeh, ktorý je spojený s najnovšou technológiou a rozžiari každú ženskú tvár.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_image _builder_version=”3.0.62″ src=”https://modesi.sk/wp-content/uploads/M23038-Earring.jpg” show_in_lightbox=”off” url=”https://modesi.sk/obchod/nausnice-modesi-m23038/” url_new_window=”off” use_overlay=”off” sticky=”off” align=”left” always_center_on_mobile=”on” border_style=”solid” force_fullwidth=”off” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off”][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_shop _builder_version=”3.0.62″ type=”recent” include_categories=”nausnice-exclusive-collection” columns_number=”0″ orderby=”menu_order” posts_number=”8″ /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”on” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off” global_module=”2604″][et_pb_row global_parent=”2604″][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_divider global_parent=”2604″ _builder_version=”3.0.53″ show_divider=”off” divider_position=”top” height=”30″ hide_on_mobile=”off” disabled=”off” disabled_on=”||on” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” background_size=”initial” /][et_pb_button global_parent=”2604″ button_url=”https://modesi.sk/blog-moderni-sperky-modesi/” url_new_window=”off” button_text=”Ďalšie články o šperkoch a móde” button_alignment=”center” background_layout=”light” disabled=”off” disabled_on=”off||” custom_button=”off” button_letter_spacing=”0″ button_icon_placement=”right” button_border_radius_hover=”0″ button_letter_spacing_hover=”0″ background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” background_size=”initial” _builder_version=”3.0.65″ /][et_pb_divider global_parent=”2604″ show_divider=”on” color=”#b40000″ divider_style=”solid” divider_position=”center” hide_on_mobile=”off” height=”10″ _builder_version=”3.0.53″ /][et_pb_blog global_parent=”2604″ fullwidth=”off” posts_number=”3″ include_categories=”100,152,149,150,101,148,145,103,104,102,99″ show_thumbnail=”on” show_content=”off” show_more=”off” show_author=”on” show_date=”on” show_categories=”on” show_comments=”off” show_pagination=”off” offset_number=”0″ use_overlay=”off” background_layout=”light” use_dropshadow=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]