Na svete nenájdete dvoch rovnakých ľudí. Každý z nás je originál. Neuchopiteľný, tajomný, vlastným životným príbehom, poslaním, láskami, trápením i radosťou. Jedinečnou, prirodzenou, výnimočnou a milovanou túži byť každý žena. Dospievajúce dievča, mladá slečna, či elegantná dáma stredného veku. Jednou z nich ste aj vy.

 

Náušnice so zirkónom od MODESI boli stvorené, aby podtrhli podmanivú, neopakovateľnú a vzrušujúcu krásu ženskej tváre. Štyri kolekcie, ktoré nájdete v našom e-shopu, potešia svojim rozmanitým štýlom, špičkovou kvalitou a v neposlednom rade svojou originalitou.

Stavte na niektoré luxusné a jemné náušnice z radu EXCLUSIVE Collection, v ktorých sú umiestnené drobné syntetické zirkóny. Ak vás láka niečo výraznejšie, zvoľte náušnice vo tvare kruhu s väčším množstvom jemných kamienkov.

Rada MODERN Collection vám prináša neotrepané riešenie pre každú príležitosť. Na návštevu priateľa, do kaviarne, divadla či kina, tieto náušnice budú vždy vašim neodolateľným spoločníkom. V kolekcii nájdete napr. aj visiace náušnice s väčšími kamienkami tyrkysovej, ružovej alebo rubínovej farby. Vybrať si môžete aj zo spôsobu ich zapínania: klasické, na šróbovanie alebo tzv. puzetky.

 

Žena, ktorá sa rozhodne pre náušnice so zirkónom z radu SILVER&ROSE Collection, sa stane ozdobou každej spoločenskej udalosti. Šperky, ktorých nadčasový dizajn vychádza z kombinácie striebra a zirkónu a boli vytvorené technológiou pozlátenia pomocou ružového zlata (rose plated), nevšednú. Nech už si vyberiete kruhové, v tvare tyčinky alebo kruh so striebornými a pozlátenými prvkami, vaše okolie vždy uchvátite prirodzenou krásou a vkusom.

Náušnice PEARL Collection, ako aj názov napovedá, sa odlišuje od ostatných použitím čiernych alebo bielych syntetických perál. Sú oslavou prirodzenej ženskosti, pôvabu a elegancie. Možno práve tieto nežné klenoty očaria vášho vyvoleného.

 

 

Náušnice so zirkónmi z e-shopu MODESI vznikajú pod dohľadom skúsených odborníkov pomocou najmodernejšej počítačovej technológie v 3D prostredí. Pre zvýšenie lesku sú pokryté tenkou vrstvou ródia.

Objavte náušnice so zirkónom od MODESI. Poznajte ručne písaný príbeh majstra tradičného remesla. Príbeh, v ktorom hlavnými postavami sú krása, umenie a dôslednosť. Príbeh, ktorý je spojený s najnovšou technológiou a rozžiari každú ženskú tvár.

 

blank
Časopis Šperk&Móda júl 2017

Časopis Šperk&Móda júl 2017

V júli vyšlo nové číslo módneho časopisu Šperk&Móda. V časopise nájdete rozhovor a fotografie so speváčkou a herečkou s Annou Juliou Slováčkovou, herečkou a moderátorkou Lenkou Vacvalovou a herečkou Patríciou Solaříkovou. Celý projekt vznikol v spolupráci s...

Moody earings alebo náladové náušnice

Moody earings alebo náladové náušnice

Nezáleží či dávate prednosť dlhým visiacim, extra farebným alebo kruhovým náušniciam inšpirovanými 90. rokmi. V móde sú výrazné náušnice, ktoré by rozhodne nemali chýbať vo vašej šperkovnici. Ak sa bojíte, že ju neviete správne nosiť a zladiť s oblečením, potom sa...