[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.0.47″][et_pb_row _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_text _builder_version=”3.0.63″]

Tento rok je v znamení výrazných náhrdelníkov, ktoré vyplnia celý dekolt. Napriek tomu svoje miesto si držia aj jemné kúsky s elegantnými príveskami. Nebojte sa experimentovať ani vrstviť.

Staňte sa očarujúcou mladou dámou a podľahnite trendom. Vyniknite s obojkovým náhrdelníkom alebo siahnite po kombinácii jemných kúskov s niekoľkými typmi príveskov.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_divider height=”40″ disabled_on=”on|on|” _builder_version=”3.0.63″][/et_pb_divider][et_pb_image src=”https://modesi.sk/wp-content/uploads/304-Stribrny-nahrdelnik-MODESI-ovál-WYDBJ-N.jpg” url=”https://modesi.sk/sperky/stribrne-nahrdelniky-modesi/” url_new_window=”on” align=”center” _builder_version=”3.0.63″][/et_pb_image][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_text _builder_version=”3.0.63″]

Masívne náhrdelníky pre každú dámu

Najviac populárne sú masívne náhrdelníky, ktoré sa perfektne hodia k jednofarebným rolákom, ale aj blúzkam s véčkovým výstrihom. Výber je široký. Siahnuť môžete po klasických masívnych príveskoch zo zlata alebo striebra či po kamienkových variantoch, ktoré vás upútajú svojou nevšednosťou farieb a tvarov kamienkov.

Veľmi krásne sú masívne náhrdelníky v Boho štýle, ktorý je stále veľmi moderný. Milujete tento nevšedný a pôvabný štýl, vyberte si náhrdelník v Boho štýle a vyniknite. Takéto šperky sa hodia kamkoľvek. Vyniknú s elegantnými šatami alebo kostýmom. Siahnuť po nich môžete aj na bežné nosenie k jednofarebnej blúzke alebo tielku.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row background_position_1=”top_left” background_position_2=”top_left” background_repeat_1=”no-repeat” background_repeat_2=”no-repeat” disabled_on=”on|on|” _builder_version=”3.0.53″][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on” background_position=”top_left” background_repeat=”no-repeat”][et_pb_text _builder_version=”3.0.63″]

Vrstviť sa dajú aj náhrdelníky

Veríte, že vrstvenie patrí len do módy tričiek a tielok? Opak je pravdou. Moderné je vrstviť aj náhrdelníky, a to predovšetkým jemné kúsky, ktoré sa líšia svojou dĺžkou. Kombinujte svoje obľúbené odtiene šperkov alebo typ drahokamu, retiazky rôznych dĺžok a prívesky rôznych tvarov a farieb.

Vyniknite s perlovým náhrdelníkom doplneným niekoľkými jemnými retiazkami z rôznych typov zlata. Siahnuť môžete aj po geometrických tvaroch, ktoré sa okrem módy dostávajú aj do bytového dizajnu. Inšpirujte sa geometriou a stavte na ojedinelé a nevšedné kúsky, ktoré rozžiaria váš deň.

Inšpirácie nájdete mnoho. Nebojte sa experimentovať ani siahnuť po výraznejších kúskoch. Ak ich dobre zladíte s oblečením, budete za dámu, ktorá udáva smer štýlu a elegancie.

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on” background_position=”top_left” background_repeat=”no-repeat”][et_pb_divider height=”35″ disabled_on=”on|on|” _builder_version=”3.0.51″][/et_pb_divider][et_pb_image src=”https://modesi.sk/wp-content/uploads/MODESI-M46007-Necklace-70cm-Rhodium-Rose-gold-plated.jpg” url=”https://modesi.sk/sperky/stribrne-nahrdelniky-modesi/” url_new_window=”on” align=”center” _builder_version=”3.0.63″][/et_pb_image][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row background_position_1=”top_left” background_position_2=”top_left” background_repeat_1=”no-repeat” background_repeat_2=”no-repeat” disabled_on=”|off|on” _builder_version=”3.0.53″][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on” background_position=”top_left” background_repeat=”no-repeat”][et_pb_image src=”https://modesi.sk/wp-content/uploads/MODESI-M46007-Necklace-70cm-Rhodium-Rose-gold-plated.jpg” url=”https://modesi.sk/sperky/stribrne-nahrdelniky-modesi/” url_new_window=”on” align=”center” _builder_version=”3.0.63″][/et_pb_image][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on” background_position=”top_left” background_repeat=”no-repeat”][et_pb_text _builder_version=”3.0.63″]

Vrstviť sa dajú aj náhrdelníky

Stále veríte, že vrstvenie patrí len do módy tričiek a tielok? Opak je pravdou. Moderné je vrstviť tiež náhrdelníky a to predovšetkým jemné kúsky, ktoré sa líšia svojou dĺžkou. Kombinujte svoje obľúbené odtiene šperkov alebo typ drahokamu, retiazky rôznych dĺžok a prívesky rôznych tvarov a farieb.

Vyniknite s perlovým náhrdelníkom doplnenými niekoľkými jemnými retiazkami z rôznych typov zlata. Siahnuť môžete tiež po geometrických tvaroch, ktoré sa okrem módy dostávajú aj do bytového dizajnu. Inšpirujte sa geometriou a stavte na ojedinelé a nevšedné kúsky, ktoré rozžiaria váš deň.

Inšpirovať vás môže čokoľvek. Nebojte sa experimentovať ani siahnuť po výraznejších kúskoch. Ak ich dobre zladíte s oblečením, môžete sa stať dámou, ktorá udáva smer štýlu a elegancie.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_divider color=”#b40000″ show_divider=”on” height=”20″ divider_style=”solid” divider_position=”center” divider_weight=”1″ _builder_version=”3.0.63″][/et_pb_divider][et_pb_shop posts_number=”8″ include_categories=”stribrne-nahrdelniky-modesi” _builder_version=”3.0.53″ title_font_size=”14″ price_font_size=”14″][/et_pb_shop][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section fb_built=”1″ global_module=”2604″][et_pb_row _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_divider height=”30″ hide_on_mobile=”off” disabled_on=”||on” _builder_version=”3.0.53″][/et_pb_divider][et_pb_button button_url=”https://modesi.sk/blog-moderni-sperky-modesi/” button_text=”Další články o špercích a designu” button_alignment=”center” disabled_on=”off||” _builder_version=”3.0.47″ background_color=”#e5e5e5″][/et_pb_button][et_pb_divider color=”#b40000″ show_divider=”on” height=”10″ divider_style=”solid” divider_position=”center” divider_weight=”1″ hide_on_mobile=”off” _builder_version=”3.0.53″][/et_pb_divider][et_pb_blog fullwidth=”off” posts_number=”3″ include_categories=”100,152,149,150,101,148,145,103,104,102,99″ show_pagination=”off” offset_number=”0″ _builder_version=”3.0.47″ header_font_size=”18″ meta_font_size=”14″][/et_pb_blog][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]