Tento rok je v znamení výrazných náhrdelníkov, ktoré vyplnia celý dekolt. Napriek tomu svoje miesto si držia aj jemné kúsky s elegantnými príveskami. Nebojte sa experimentovať ani vrstviť.

Staňte sa očarujúcou mladou dámou a podľahnite trendom. Vyniknite s obojkovým náhrdelníkom alebo siahnite po kombinácii jemných kúskov s niekoľkými typmi príveskov.

Masívne náhrdelníky pre každú dámu

Najviac populárne sú masívne náhrdelníky, ktoré sa perfektne hodia k jednofarebným rolákom, ale aj blúzkam s véčkovým výstrihom. Výber je široký. Siahnuť môžete po klasických masívnych príveskoch zo zlata alebo striebra či po kamienkových variantoch, ktoré vás upútajú svojou nevšednosťou farieb a tvarov kamienkov.

Veľmi krásne sú masívne náhrdelníky v Boho štýle, ktorý je stále veľmi moderný. Milujete tento nevšedný a pôvabný štýl, vyberte si náhrdelník v Boho štýle a vyniknite. Takéto šperky sa hodia kamkoľvek. Vyniknú s elegantnými šatami alebo kostýmom. Siahnuť po nich môžete aj na bežné nosenie k jednofarebnej blúzke alebo tielku.

Vrstviť sa dajú aj náhrdelníky

Veríte, že vrstvenie patrí len do módy tričiek a tielok? Opak je pravdou. Moderné je vrstviť aj náhrdelníky, a to predovšetkým jemné kúsky, ktoré sa líšia svojou dĺžkou. Kombinujte svoje obľúbené odtiene šperkov alebo typ drahokamu, retiazky rôznych dĺžok a prívesky rôznych tvarov a farieb.

Vyniknite s perlovým náhrdelníkom doplneným niekoľkými jemnými retiazkami z rôznych typov zlata. Siahnuť môžete aj po geometrických tvaroch, ktoré sa okrem módy dostávajú aj do bytového dizajnu. Inšpirujte sa geometriou a stavte na ojedinelé a nevšedné kúsky, ktoré rozžiaria váš deň.

Inšpirácie nájdete mnoho. Nebojte sa experimentovať ani siahnuť po výraznejších kúskoch. Ak ich dobre zladíte s oblečením, budete za dámu, ktorá udáva smer štýlu a elegancie.

blank
blank

Vrstviť sa dajú aj náhrdelníky

Stále veríte, že vrstvenie patrí len do módy tričiek a tielok? Opak je pravdou. Moderné je vrstviť tiež náhrdelníky a to predovšetkým jemné kúsky, ktoré sa líšia svojou dĺžkou. Kombinujte svoje obľúbené odtiene šperkov alebo typ drahokamu, retiazky rôznych dĺžok a prívesky rôznych tvarov a farieb.

Vyniknite s perlovým náhrdelníkom doplnenými niekoľkými jemnými retiazkami z rôznych typov zlata. Siahnuť môžete tiež po geometrických tvaroch, ktoré sa okrem módy dostávajú aj do bytového dizajnu. Inšpirujte sa geometriou a stavte na ojedinelé a nevšedné kúsky, ktoré rozžiaria váš deň.

Inšpirovať vás môže čokoľvek. Nebojte sa experimentovať ani siahnuť po výraznejších kúskoch. Ak ich dobre zladíte s oblečením, môžete sa stať dámou, ktorá udáva smer štýlu a elegancie.

Časopis Šperk&Móda júl 2017

Časopis Šperk&Móda júl 2017

V júli vyšlo nové číslo módneho časopisu Šperk&Móda. V časopise nájdete rozhovor a fotografie so speváčkou a herečkou s Annou Juliou Slováčkovou, herečkou a moderátorkou Lenkou Vacvalovou a herečkou Patríciou Solaříkovou. Celý projekt vznikol v spolupráci s...

Moody earings alebo náladové náušnice

Moody earings alebo náladové náušnice

Nezáleží či dávate prednosť dlhým visiacim, extra farebným alebo kruhovým náušniciam inšpirovanými 90. rokmi. V móde sú výrazné náušnice, ktoré by rozhodne nemali chýbať vo vašej šperkovnici. Ak sa bojíte, že ju neviete správne nosiť a zladiť s oblečením, potom sa...