Nezáleží či dávate prednosť dlhým visiacim, extra farebným alebo kruhovým náušniciam inšpirovanými 90. rokmi. V móde sú výrazné náušnice, ktoré by rozhodne nemali chýbať vo vašej šperkovnici.

Ak sa bojíte, že ju neviete správne nosiť a zladiť s oblečením, potom sa rozhodne nebojte. Tento rok je dovolené vskutku všetko a v móde sa medze nekladú. Presvedčte sa sami.

Náušnice oživia každý outfit

Náušnice sú skvelým drobným kúskom, ktoré v kombinácii s vašim outfitom môžete ľahko meniť podľa svojej nálady. Nie nadarmo sa článok volá “Moody earrings.” Máte bláznivú náladu, chuť vyraziť k vode v niečom extravagantnom? Siahnite po bláznivých visiacich náušniciach. Chystáte sa na rande a dáte radšej prednosť niečomu striedmejšiemu v podobe strieborných náušníc so zirkónmi?

Na bežné denné nosenie sú perfektné obyčajné zlaté alebo strieborné náušnice rôznych tvarov. Hodia sa aj k športovému oblečeniu, takže sa nemusíte báť vziať si ich hoci aj na behanie. Avšak na šport sú vhodné skôr drobné tvary, ako sú kôstky alebo malé krúžky.

blank
blank

Nech idete kamkoľvek …

Do práce alebo na nákupy? To je jedno, siahnuť môžete aj po visiacich náušniciach, ktoré sú zdobené trebárs pierkami alebo kamienkami. Skvele oživia aj ten najnudnejší outfit. Navyše sa visiace náušnice perfektne hodia k odhaleným ramenám, či už na tričku, alebo k šatám bez ramienok.

Ak však vyrazíte do spoločnosti, siahnite po výraznejších náušniciach, alebo veľkých kruhoch, ktoré upútajú pozornosť. Perfektne vyniknú ak svoje vlasy vyčešete do drdolu. Ku nohavicovému kostýmu sa skvele hodia náušnice za ucho, vyskúšať môžete napríklad výrazný zlatý ear cuff v tvare lístka.

Krásne a veľmi vkusné sú perlové náušnice. Dajú sa hravo prispôsobiť farbe vášho oblečenia alebo meniť podľa nálady. Cítite sa šťastná? Siahnite po žltej alebo zlatej. Máte chuť meditovať? Zvoľte fialové. Naštval vás priateľ? Siahnite po šedých, alebo čiernych náušniciach a dajte najavo svoju náladu.

Dbajte viac na správny výber náušníc a podčiarknite svoju krásu a osobitosť aj tak drobným akcentom ako sú práve spomínané náušnice. Môžete ich meniť podľa nálady a doma vám príliš miesta nezaberú.

Časopis Šperk&Móda júl 2017

Časopis Šperk&Móda júl 2017

V júli vyšlo nové číslo módneho časopisu Šperk&Móda. V časopise nájdete rozhovor a fotografie so speváčkou a herečkou s Annou Juliou Slováčkovou, herečkou a moderátorkou Lenkou Vacvalovou a herečkou Patríciou Solaříkovou. Celý projekt vznikol v spolupráci s...

Náhrdelník: Elegance and charm young ladies

Náhrdelník: Elegance and charm young ladies

Tento rok je v znamení výrazných náhrdelníkov, ktoré vyplnia celý dekolt. Napriek tomu svoje miesto si držia aj jemné kúsky s elegantnými príveskami. Nebojte sa experimentovať ani vrstviť. Staňte sa očarujúcou mladou dámou a podľahnite trendom. Vyniknite s obojkovým...