[et_pb_section bb_built=”1″ _builder_version=”3.0.47″][et_pb_row _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”3_5″][et_pb_text _builder_version=”3.0.63″ background_layout=”light” text_orientation=”left” border_style=”solid”]

Nezáleží či dávate prednosť dlhým visiacim, extra farebným alebo kruhovým náušniciam inšpirovanými 90. rokmi. V móde sú výrazné náušnice, ktoré by rozhodne nemali chýbať vo vašej šperkovnici.

Ak sa bojíte, že ju neviete správne nosiť a zladiť s oblečením, potom sa rozhodne nebojte. Tento rok je dovolené vskutku všetko a v móde sa medze nekladú. Presvedčte sa sami.

Náušnice oživia každý outfit

Náušnice sú skvelým drobným kúskom, ktoré v kombinácii s vašim outfitom môžete ľahko meniť podľa svojej nálady. Nie nadarmo sa článok volá “Moody earrings.” Máte bláznivú náladu, chuť vyraziť k vode v niečom extravagantnom? Siahnite po bláznivých visiacich náušniciach. Chystáte sa na rande a dáte radšej prednosť niečomu striedmejšiemu v podobe strieborných náušníc so zirkónmi?

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”2_5″][et_pb_image src=”https://modesi.sk/wp-content/uploads/Moody-earings-alebo-náladové-náušnice-Nausnice-MODESI-zirkony-WAJGK-E.jpg” animation=”fade_in” _builder_version=”3.0.63″ show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” sticky=”off” align=”left” always_center_on_mobile=”on” border_style=”solid” force_fullwidth=”off” /][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_image src=”https://modesi.sk/wp-content/uploads/Moody-earings-aneb-náladové-náušnice-_2.jpg” animation=”fade_in” align=”center” _builder_version=”3.0.63″ show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” sticky=”off” always_center_on_mobile=”on” border_style=”solid” force_fullwidth=”off” /][et_pb_text _builder_version=”3.0.63″ background_layout=”light” text_orientation=”left” border_style=”solid”]

Na bežné denné nosenie sú perfektné obyčajné zlaté alebo strieborné náušnice rôznych tvarov. Hodia sa aj k športovému oblečeniu, takže sa nemusíte báť vziať si ich hoci aj na behanie. Avšak na šport sú vhodné skôr drobné tvary, ako sú kôstky alebo malé krúžky.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_image src=”https://modesi.sk/wp-content/uploads/M21080-Earring-200-175mm-MODESI.jpg” url=”https://modesi.sk/obchod/nausnice-modesi-m26004/” animation=”fade_in” align=”center” _builder_version=”3.0.63″ show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” sticky=”off” always_center_on_mobile=”on” border_style=”solid” force_fullwidth=”off” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_image src=”https://modesi.sk/wp-content/uploads/M23037-Earring.jpg” url=”https://modesi.sk/obchod/moderni-stribrne-nausnice-modesi-m23039/” animation=”fade_in” align=”center” _builder_version=”3.0.63″ show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” sticky=”off” always_center_on_mobile=”on” border_style=”solid” force_fullwidth=”off” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_image src=”https://modesi.sk/wp-content/uploads/Náušnice-MODESI-M25010-Earring.jpg” url=”https://modesi.sk/obchod/nausnice-modesi-m25013/” animation=”fade_in” align=”center” _builder_version=”3.0.63″ show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” sticky=”off” always_center_on_mobile=”on” border_style=”solid” force_fullwidth=”off” /][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”3.0.63″ background_layout=”light” text_orientation=”left” border_style=”solid”]

Nech idete kamkoľvek …

Do práce alebo na nákupy? To je jedno, siahnuť môžete aj po visiacich náušniciach, ktoré sú zdobené trebárs pierkami alebo kamienkami. Skvele oživia aj ten najnudnejší outfit. Navyše sa visiace náušnice perfektne hodia k odhaleným ramenám, či už na tričku, alebo k šatám bez ramienok.

Ak však vyrazíte do spoločnosti, siahnite po výraznejších náušniciach, alebo veľkých kruhoch, ktoré upútajú pozornosť. Perfektne vyniknú ak svoje vlasy vyčešete do drdolu. Ku nohavicovému kostýmu sa skvele hodia náušnice za ucho, vyskúšať môžete napríklad výrazný zlatý ear cuff v tvare lístka.

Krásne a veľmi vkusné sú perlové náušnice. Dajú sa hravo prispôsobiť farbe vášho oblečenia alebo meniť podľa nálady. Cítite sa šťastná? Siahnite po žltej alebo zlatej. Máte chuť meditovať? Zvoľte fialové. Naštval vás priateľ? Siahnite po šedých, alebo čiernych náušniciach a dajte najavo svoju náladu.

Dbajte viac na správny výber náušníc a podčiarknite svoju krásu a osobitosť aj tak drobným akcentom ako sú práve spomínané náušnice. Môžete ich meniť podľa nálady a doma vám príliš miesta nezaberú.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_divider show_divider=”on” _builder_version=”3.0.53″ color=”#b40000″ divider_position=”center” height=”20″ hide_on_mobile=”on” /][et_pb_shop posts_number=”8″ include_categories=”nausnice-exclusive-collection,nausnice-modern-collection” orderby=”date” _builder_version=”3.0.53″ title_font_size=”14″ price_font_size=”14″ /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section bb_built=”1″ fullwidth=”off” specialty=”off” transparent_background=”off” allow_player_pause=”off” inner_shadow=”off” parallax=”off” parallax_method=”on” make_fullwidth=”off” use_custom_width=”off” width_unit=”on” make_equal=”off” use_custom_gutter=”off” global_module=”2604″][et_pb_row global_parent=”2604″][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_divider global_parent=”2604″ _builder_version=”3.0.53″ show_divider=”off” divider_position=”top” height=”30″ hide_on_mobile=”off” disabled=”off” disabled_on=”||on” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” background_size=”initial” /][et_pb_button global_parent=”2604″ button_url=”https://modesi.sk/blog-moderni-sperky-modesi/” url_new_window=”off” button_text=”Ďalšie články o šperkoch a móde” button_alignment=”center” background_layout=”light” disabled=”off” disabled_on=”off||” custom_button=”off” button_letter_spacing=”0″ button_icon_placement=”right” button_border_radius_hover=”0″ button_letter_spacing_hover=”0″ background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” background_size=”initial” _builder_version=”3.0.65″ /][et_pb_divider global_parent=”2604″ show_divider=”on” color=”#b40000″ divider_style=”solid” divider_position=”center” hide_on_mobile=”off” height=”10″ _builder_version=”3.0.53″ /][et_pb_blog global_parent=”2604″ fullwidth=”off” posts_number=”3″ include_categories=”100,152,149,150,101,148,145,103,104,102,99″ show_thumbnail=”on” show_content=”off” show_more=”off” show_author=”on” show_date=”on” show_categories=”on” show_comments=”off” show_pagination=”off” offset_number=”0″ use_overlay=”off” background_layout=”light” use_dropshadow=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]