Dokonalý make-up, účes a krásne šaty. Môžeme vyraziť. Pozná to každá žena. Niekedy to ale nestačí. Niečo chýba, niečo malého, ale natoľko výrazného, aby to podtrhlo ženskú krásu. Aby ste žiarili. Niečo jemného, ako kvapka rosy, tečúca po tráve pri východe slnka. Niečo žiarivého ako hviezdny prach. A niečo jedinečného, ako osobnosť každého človeka. Chcete kráčať dobou a byť moderné. Ukázať všetkým, že máte štýl a vkus. Nebojte sa preto noviniek a skúste niečo nové. Vyberte si to najlepšie. Žiadny druhoradý tovar, chcite kvalitu a eleganciu. Noste moderné šperky.

Z výkladu kamenných obchodov sa na vás usmievajú kúsky, ktoré dávno vyšli z módy a vôbec neodzrkadľujú váš vkus? Nie sú dostatočne výstižné? Skúšate nakupovať cez internet, kde sa pred vami otvára svet neskutočného množstva produktov. Má to však jeden háčik. Musíte nájsť obchod, ktorý presne vystihuje vašu osobnosť a splní každé vaše prianie.

 

Je to jednoduchšie, než sa zdá

Šperky so zirkónom sú tie pravé. Jemné a nežné ako krídla motýľa. Lesklé a žiarivé ako oči zamilovaných. More tvarov a farieb. Náušnice, náhrdelníky, náramky, prstene, ktoré podtrhnú váš pôvab. Hodia sa na bežné nosenie, do práce, na rande ale aj na slávnostný večierok. Každý šperk je výnimočný, očarujúci a jedinečný. Ako každá žena.

Nemusíte dlho hľadať. Stačí do vyhľadávača napísať www.modesi.cz. Moderné šperky pre modernú ženu. Čokoľvek o čom sa vám sníva, tu nájdete. Stačí sa len rozhodnúť pre to najkrajšie. Nebojte sa zažiariť. Nebojte sa oslniť. Buďte jedinečná. S našimi šperkami máte úspech zaručený. Cíťte sa ako hviezda pod oslnivým reflektorom. Pridajte k tomu váš úsmev a môžete konkurovať hviezdam na nebi. Ukážte ostatným, že si vyberáte len to najlepšie.

Dokonalý make-up, pečlivý účes a slušivé šaty. Můžeme vyrazit. Každá žena to zná. Občas ale ani tohle nestačí. Něco chybí, něco malého, ale přesto natolik výrazného, aby to podtrhlo ženskou krásu. Abychom zazářily. Něco jemného, jako kapka rosy, stékající po stéble trávy při rozednění. Něco zářivého, jako měsíční třpyt dopadající na klidné noční jezero. A něco jedinečného, jako osobnost každé z nás. A také chceme jít s dobou, být moderní. Ukázat všem, že máme styl a vkus. Nebojíme se novinek a pořád zkoušíme něco nového. Ale vybíráme si jen to nejlepší. Žádné braky, chceme kvalitu a eleganci. Chceme jít s dobou. A nosit moderní šperky.

 

V kamenném obchodě nám nabízejí zboží, co vyšlo z módy; předpotopní kousky, které se naprosto nehodí k našemu stylu. Nejsou dostatečně výstižné. Navíc, současné ženy dnes nakupují prostřednictvím internetu, kde se jim nabízí nepřeberné množství možností. Ale má to jeden háček. Musí najít ten obchod, který přesně vystihuje její osobnost a dokáže splnit každé její tajné přání. Těžké, že ano?

 

Je to ale jednodušší, než se zdá

Šperky se zirkony jsou přesně to pravé. Jemné a něžné jako motýlí křídla. Lesklé a zářivé jako oči zamilovaných. Mnoho tvarů a barev. Náušnice, náhrdelníky, náramky, prsteny, které podtrhnou váš půvab. Hodí se jak na běžné nošení, do práce, na rande nebo třeba na slavnostní večírek. Každý šperk je výjimečný, okouzlující a jedinečný. Tak jako každá žena.

A hledat nemusíte dlouho. Stačí do vyhledávače napsat www.modesi.cz. Moderní šperky pro moderní ženu. Cokoliv si vysníte, najdete zde. Stačí se jen rozhodnout pro ty nejhezčí. Nebojte se zazářit. Nebojte se oslnit. Nebojte se být jedinečná a originální. S našimi šperky máte úspěch zaručený. Budete se cítit jako celebrita pod oslnivými reflektory. A pokud k tomu přidáte ještě úsměv, svou září můžete konkurovat i hvězdám na nebi. Ukažte ostatním, že si vždy vyberete jen to nejlepší.

Časopis Šperk&Móda júl 2017

Časopis Šperk&Móda júl 2017

V júli vyšlo nové číslo módneho časopisu Šperk&Móda. V časopise nájdete rozhovor a fotografie so speváčkou a herečkou s Annou Juliou Slováčkovou, herečkou a moderátorkou Lenkou Vacvalovou a herečkou Patríciou Solaříkovou. Celý projekt vznikol v spolupráci s...

Moody earings alebo náladové náušnice

Moody earings alebo náladové náušnice

Nezáleží či dávate prednosť dlhým visiacim, extra farebným alebo kruhovým náušniciam inšpirovanými 90. rokmi. V móde sú výrazné náušnice, ktoré by rozhodne nemali chýbať vo vašej šperkovnici. Ak sa bojíte, že ju neviete správne nosiť a zladiť s oblečením, potom sa...