V júli vyšlo nové číslo módneho časopisu Šperk&Móda. V časopise nájdete rozhovor a fotografie so speváčkou a herečkou s Annou Juliou Slováčkovou, herečkou a moderátorkou Lenkou Vacvalovou a herečkou Patríciou Solaříkovou. Celý projekt vznikol v spolupráci s vlasovým stylistom Petrom Novotným a fotografom Janom Vejmelkom.

Anna Julie Slováčková

Speváčka, herečka, moderátorka, absolventka konzervatória; rada by ďalej študovala FAMU, grafiku alebo pedagogiku. Stvárnila role v muzikáloch Alica v krajine zázrakov, Kapka medu pro Verunku, Snehová kráľovná. Ďalej hraje v hre Sklenění prkno v známom pražskom divadle Semafor. Od septrembra si zahraje Rozi v muzikáli Krysař v divadle Kalich a Desdemonu v muzikáli Lago v Hybernii. Zviditeľnila sa v televíznej súťaži Tvoje tvář má známý hlas.

Lenka Vacvalová

Herečka a moderátorka – začínala jako moderátorka v rádiu a herečka v divadle Ta Fantastika. Mali sme ju možnosť vidieť v seriáloch Ordinace v růžové zahradě, Přístav, Na vodě a Všechny moje lásky, v komediích Kameňách 4, Zejtra napořád. Excelovala po boku charizmatického  hollywoodského herca Madssa Mikkelsena. Je známa aj ako moderátorka Fashion TV Czech & Slovak.

Patricie Solaříková

Herečka. Najväčšiu popularitu jej priniesla rola Terezy Jordánovej v televíznom seriáli Ulice. Poznať ju však môžete aj z ďalších TV seriálov Ranč u Zelené sedmy, Kluci z hor alebo Monstrum. Je absolventka strednej technickej školy, oboru manažment obchodu a služieb. Úspešne absolvovala magisterské štúdium na Metropolitnej univerzite, obor mediálne štúdiá.

Moody earings alebo náladové náušnice

Moody earings alebo náladové náušnice

Nezáleží či dávate prednosť dlhým visiacim, extra farebným alebo kruhovým náušniciam inšpirovanými 90. rokmi. V móde sú výrazné náušnice, ktoré by rozhodne nemali chýbať vo vašej šperkovnici. Ak sa bojíte, že ju neviete správne nosiť a zladiť s oblečením, potom sa...

Náhrdelník: Elegance and charm young ladies

Náhrdelník: Elegance and charm young ladies

Tento rok je v znamení výrazných náhrdelníkov, ktoré vyplnia celý dekolt. Napriek tomu svoje miesto si držia aj jemné kúsky s elegantnými príveskami. Nebojte sa experimentovať ani vrstviť. Staňte sa očarujúcou mladou dámou a podľahnite trendom. Vyniknite s obojkovým...