V júli vyšlo nové číslo módneho časopisu Šperk&Móda. V časopise nájdete rozhovor a fotografie so speváčkou a herečkou s Annou Juliou Slováčkovou, herečkou a moderátorkou Lenkou Vacvalovou a herečkou Patríciou Solaříkovou. Celý projekt vznikol v spolupráci s vlasovým stylistom Petrom Novotným a fotografom Janom Vejmelkom.

Anna Julie Slováčková

Speváčka, herečka, moderátorka, absolventka konzervatória; rada by ďalej študovala FAMU, grafiku alebo pedagogiku. Stvárnila role v muzikáloch Alica v krajine zázrakov, Kapka medu pro Verunku, Snehová kráľovná. Ďalej hraje v hre Sklenění prkno v známom pražskom divadle Semafor. Od septrembra si zahraje Rozi v muzikáli Krysař v divadle Kalich a Desdemonu v muzikáli Lago v Hybernii. Zviditeľnila sa v televíznej súťaži Tvoje tvář má známý hlas.

Lenka Vacvalová

Herečka a moderátorka – začínala jako moderátorka v rádiu a herečka v divadle Ta Fantastika. Mali sme ju možnosť vidieť v seriáloch Ordinace v růžové zahradě, Přístav, Na vodě a Všechny moje lásky, v komediích Kameňách 4, Zejtra napořád. Excelovala po boku charizmatického  hollywoodského herca Madssa Mikkelsena. Je známa aj ako moderátorka Fashion TV Czech & Slovak.

Patricie Solaříková

Herečka. Najväčšiu popularitu jej priniesla rola Terezy Jordánovej v televíznom seriáli Ulice. Poznať ju však môžete aj z ďalších TV seriálov Ranč u Zelené sedmy, Kluci z hor alebo Monstrum. Je absolventka strednej technickej školy, oboru manažment obchodu a služieb. Úspešne absolvovala magisterské štúdium na Metropolitnej univerzite, obor mediálne štúdiá.

Moody earings alebo náladové náušnice

Nezáleží či dávate prednosť dlhým visiacim, extra farebným alebo kruhovým náušniciam inšpirovanými 90. rokmi. V móde sú výrazné náušnice, ktoré by rozhodne nemali chýbať vo vašej šperkovnici. Ak sa bojíte, že ju neviete správne nosiť a zladiť s oblečením, potom sa...

Náhrdelník: Elegance and charm young ladies

Tento rok je v znamení výrazných náhrdelníkov, ktoré vyplnia celý dekolt. Napriek tomu svoje miesto si držia aj jemné kúsky s elegantnými príveskami. Nebojte sa experimentovať ani vrstviť. Staňte sa očarujúcou mladou dámou a podľahnite trendom. Vyniknite s obojkovým...