[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.0.47″][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_text _builder_version=”3.0.63″]

Pravdepodobne neexistuje žena, ktorá by doma nemala aspoň jeden šperk. Či už sú cenným darčekom od blízkeho alebo drobnou radosťou, ktorú ste si kúpila.  Nerobíme v nich rozdiely, pretože sa veľmi rýchlo stanú súčasťou nášho outfitu.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_text _builder_version=”3.0.63″]

Buďte pravou dámou s nadčasovými šperkami

Hoci aj šperky podliehajú módnym trendom a rozhodne nie je povinné si pravdielne rozširovať svoju šperkovnicu, mali by ste si byť vedomá toho, že skutočná dáma má v zásobe pár nadčasových kúskov. Siahnuť po nich môžete pri ľubovoľnej príležitosti a vždy s nimi budete vyzerať úchvatne.

V prvom rade by to mali byť šperky z ušľachtilého kovu, to znamená zo zlata, strieborné šperky alebo šperky z ružového zlata. Hoci bižutériu nosíte napríklad v lete k farebným rozviatym šatám, nemali by ste zabúdať na klasické drahé kovy. Riaďte sa pri rozhodovaní, či sa bude jednať o kov žltý či biely, hlavne podtónom svojej pleti.

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_image src=”https://modesi.sk/wp-content/uploads/MODESI-M26015-Rhodium-Rose-plated.jpg” url=”https://modesi.sk/obchod/nausnice-modesi-m26015/” align=”center” _builder_version=”3.0.53″][/et_pb_image][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_image src=”https://modesi.sk/wp-content/uploads/modesi-j510cz-r-necklace-2.jpg” url=”https://modesi.sk/obchod/stribrny-nahrdelnik-modesi-j510cz-r/” _builder_version=”3.0.53″][/et_pb_image][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_text _builder_version=”3.0.63″]

Nielen diamanty sú večné

Možno vám pripadajú príliš formálne, avšak aj perly by sa mali stať vašimi vernými spoločníkmi. Noste ich častejšie ako raz v roku na ples.

Perlové náušnice štýlovo doladia aj obyčajné džínsy. Prípadne siahnite po klasickom náhrdelníku z bielych perál, s ktorým dodáte nevtieravý pôvab každodennému oblečeniu a krásnemu vzhľadu.

Pokiaľ ste už našla muža svojho srdca, pravdepodobne ste získala aj klenot, ku ktorému vás bude pútať večná láska. Diamantové prstene totiž bývajú typicky tie zásnubné. Z titulu toho, že je praktický a v ideálnom prípade ho budete na prstenník navliekať po zvyšok svojho života, sa radia tieto šperky medzi absolútne nestarnúcu klasiku.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_image src=”https://modesi.sk/wp-content/uploads/Buďte-na-úrovni-a-úchvatná-1.jpg” _builder_version=”3.0.63″][/et_pb_image][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_text _builder_version=”3.0.63″]

Číry kameň sa vám predsa len nepáči? V tom prípade samozrejme buďte verná svojmu vkusu. Nosiť môžete zafíry, rubíny i smaragdy. Sú to prekrásne kamene, ktoré si zamiluje každá žena. Zvlášť ak siahnete po extravagantných šperkoch v podobe prsteňa či náušníc, ktoré upútajú pozornosť v kombinácii s akýmkoľvek outfitom.

Aspoň na pár minút sa pri výbere šperkov vymaňte z očarenia blýskavého gýču. Sofistikovaná žena si totiž potrpí na čisté línie. Do svojej šperkovej “plnej poľnej” potrebujete jedny veľmi jednoduché napichovacie náušnice klasického tvaru (kocky, štvorce) a jedny drobnejšie kruhy so zirkónmi alebo s hladkým povrchom.

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_image src=”https://modesi.sk/wp-content/uploads/M21051-Earring-500.jpg” url=”https://modesi.sk/obchod/nausnice-modesi-m21051/” align=”center” _builder_version=”3.0.53″][/et_pb_image][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section fb_built=”1″ global_module=”2604″][et_pb_row _builder_version=”3.0.47″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_divider height=”30″ hide_on_mobile=”off” disabled_on=”||on” _builder_version=”3.0.53″][/et_pb_divider][et_pb_button button_url=”https://modesi.sk/blog-moderni-sperky-modesi/” button_text=”Další články o špercích a designu” button_alignment=”center” disabled_on=”off||” _builder_version=”3.0.47″ background_color=”#e5e5e5″][/et_pb_button][et_pb_divider color=”#b40000″ show_divider=”on” height=”10″ divider_style=”solid” divider_position=”center” divider_weight=”1″ hide_on_mobile=”off” _builder_version=”3.0.53″][/et_pb_divider][et_pb_blog fullwidth=”off” posts_number=”3″ include_categories=”100,152,149,150,101,148,145,103,104,102,99″ show_pagination=”off” offset_number=”0″ _builder_version=”3.0.47″ header_font_size=”18″ meta_font_size=”14″][/et_pb_blog][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]